Ніжин: продовжено роботу засідання 75 сесії міської ради
26 червня відбулося продовження 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням секретаря міської ради Валерія Салогуба. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів.
Депутати підтримали зміни до програми інформатизації діяльності фінансового управління, внесли зміни до паспортів міських цільових програм та внесли зміни до бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.
Прийняли рішення щодо виготовлення проектів землеустрою, включення в перелік земельних ділянок для продажу окремими лотами, приватизації нежитлових будівель, передачі на балансовий облік майна комунальної власності, встановлення розподілу орендної плати для комунального підприємства «Оренда комунального майна».
В рамках реалізації проекту «Велике будівництво» депутати надали дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та будівництва на проведення будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція частини будівлі головного корпусу КНП «Ніжинська ЦМЛ» ім.М.Галицького» в м.Ніжині, по вул.Московська,21 під відділення екстреної медичної допомоги відповідно до проекту EMERGENCYза підтримки президента України».
Продовження пленарного засідання перенесено на 10-00 год. першого липня 2020 року.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.