Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 03:55:25

Ситуацію на комунальних підприємствах "Ніжинрайагролісництво" та "Семенівкарайагролісгосп" розглядали в облраді

27.06.2020   10:15Агенцiя

26 червня заступник голови обласної ради Арсен Дідур у відповідь на звернення відділення Національної служби посередництва і перемирення щодо вирішення колективного трудового спору між найманими працівниками Ніжинського районного дочірнього підприємства «Ніжинрайагролісництво» та адміністрацією КП «Чернігівоблагроліс» та звернення голів Семенівської районної та міської рад стосовно заборгованості із заробітної плати працівникам ДП «Семенівкарайагролісгосп» провів нараду за участю зацікавлених сторін.

Як повідомив начальник Управління комунального майна Чернігівської обласної ради Андрій Бунін, по ніжинському підприємству ситуація хоча й повільно, але зрушила з мертвої точки і наразі розроблено алгоритм розблокування рахунків та виходу підприємства з кризи. Справа затягується через окремі норми Бюджетного кодексу та інші юридичні колізії.

За підсумками обговорення прийнято рішення звернутися до обласної державної адміністрації з проханням сприяти у прискоренні процесу розв'язання проблеми.

Арсен Дідур підкреслив: ситуація залишається на постійному контролі обласної ради, яка задіюватиме усі можливі важелі для повного погашення боргів працівникам підприємства та стабілізації соціального становища у трудовому колективі.

Що стосується ДП «Семенівкарайагролісгосп», де заробітна плата не виплачується вже півроку, то новопризначений директор підприємства Володимир Никончук запевнив присутніх, що протягом наступних декількох місяців заборгованість буде ліквідовано.

Заступник голови обласної ради дав доручення на наступну зустріч, що відбудеться за два тижні, розробити чіткий графік погашення заборгованості.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини