Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 20:27:31

Ніжинська поліція знищила незаконний посів маку

27.06.2020   09:22Агенцiя

Дільничний офіцер поліції в одному з сіл району виявив на присадибній ділянці місцевої жительки чималу грядку забороненого до культивування маку.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Ніжинського відділу поліції. У присутності понятих та самої господині поліцейські пройшли на город. Біля картоплі та часнику жінка вирощувала 156 рослин маку.

Про заборону вирощувати нарковмісні рослини жінка знала, проте ще навесні нею знехтувала. Спостерігаючи за тим, як поліцейські спочатку зірвали рослини, потім порахували та запакували до коробок, жінка лише розводила руками, картаючи себе за виявлену легковажність.

Наразі вилучені рослини направлені на експертизу, яка має встановити чи містять вони наркотичні речовини. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин).

Карається штрафом від 1700 до 8500гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини