Аудитори Чернігівщини протягом січня – травня забезпечили відшкодування втрат на суму 17,8 млн грн
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня – травня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 17,8 млн грн.
Завдяки належному реагуванню об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії та рішення, на суму 2,2 млн грн, а також попереджено 2,7 млн грн таких втрат.
Правоохоронним органам передано матеріали 13 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
До установ, що допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 27 заходів впливу: 11 попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства; 1 призупинення бюджетних асигнувань; 14 зупинення операцій з бюджетними коштами; 1 зменшення бюджетних призначень.
За допущені фінансові порушення 55 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 23 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.
За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств,установ та організацій прийняли 40 управлінських рішень.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.