Податкова служба області закликає до діяльності з дотриманням законодавства
На період мораторію на проведення перевірок під час карантину, органам ДПС дозволено здійснювати контроль (в тому числі і фактичні перевірки) за обігом підакцизних товарів: алкогольні напої, тютюнові вироби та паливо.
Так, за три тижні червня 2020 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено 49 фактичних перевірок за результатами яких, нараховано майже 1,1 млн грн штрафних фінансових санкцій. Основні порушення, що були виявлені - це торгівля без ліцензій, недотримання мінімальних цін на алкогольні напої, відсутність кодування товару в РРО та незабезпечення його обліку.
Виявлені порушення свідчать про те, що більшість суб’єктів господарювання сприйняли карантин не як обмеження, а як дозвіл здійснювати діяльність з порушеннями, без застосування РРО. При цьому, до бюджетів місцевих громад не в повній мірі надходять податки і збори, зокрема від реалізації підакцизної групи товарів (в т.ч. палива).
Враховуючи викладене, звертаємо увагу громадськості щодо необхідності при придбанні товарів вимагати від продавців фіскальні чеки та перевіряти їх на справжність через вебсайт ДПС України (www.tax.gov.ua). Адже, невиданий фіскальний чек, це не лише тіньовий обіг продукції та отримання надприбутків недобросовісними ділками, а й несплата податків до бюджету, що призводить до нестачі коштів для ремонту доріг та інших потреб місцевих громад.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression