Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 13:01:59

Голова Чернігівської ОДА перевірив виконання програми "Велике будівництво" у Прилуках

20.06.2020   10:06Агенцiя

Тут в рамках національної програми «Велике будівництво» триває будівництво другого корпусу навчального закладу та реконструкція першого.

Голова Чернігівської ОДА перевірив на якому етапі знаходяться будівельні роботи.

– Будівництво другого корпусу розпочали ще у 2011 році, але лише включення до національної програми “Велике будівництво”, дало змогу закінчити його цього року, – зазначив Андрій Прокопенко.– Загалом вартість будівельних робіт - 85,9 мільйона гривень з них 14 – передбачено на 2020 рік.

Новий корпус розрахований на 480 учнівських місць. В ньому побудували перший у місті басейн, де зможуть відкрити школу плавання та спецгрупи для оздоровлення дітей.

У школі відкриють інклюзивний клас для навчання дітей з особливими потребами. Тому приміщення оснащують пандусами та спеціальними санвузлами.

Наразі роботи на завершальній стадії. Вже придбали меблі для класів, їдальні, актового та гімнастичного залу. Залишається під'єднати корпус до електричних мереж і деякі роботи з благоустрою території школи.

У цьому сучасному та комфортному навчальному закладі цьогоріч 1 вересня пролунає перший дзвінок.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині браконьєр за допомогою остей незаконно наловив риби на понад 113 тис.грн 12:32

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15

Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини