Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 13:49:27

Визначено лауреатів цьогорічної премії імені Іллі Буяльського

18.06.2020   09:09Агенцiя

15 червня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової відбулося засідання конкурсного комітету щодо визначення претендентів на відзначення премією імені І. Буяльського.

Учасники засідання розглянули подання медичних закладів, обговорили кандидатури висунутих медичних працівників та визначили цьогорічних лауреатів.

За задумом організаторів, нагородження лауреатів та вручення грошової винагороди відбудеться під час урочистостей, 19 червня, з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Слід зазначити, що премією імені І. Буяльського відзначаються найкращі представники медицини, які зробили значний внесок у розвиток медичної галузі області за чотирма номінаціями:
    «Кращий лікар»
    «Кращий працівник галузі охорони здоров’я»
    «За інновації в медичній практиці»
    «Кращий молодший медичний працівник»

Довідково: Ілля Васильович Буяльський є уродженцем Новгород-Сіверщини, академік, анатом і хірург зі світовим ім’ям. Наш знаменитий земляк стоїть в перших рядах засновників вітчизняної хірургії. Вчений також відомий своїми роботами в галузі акушерства, гінекології, урології, офтальмології.
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19

Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини