Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 13:45:43

Іноземець намагався перетнути кордон з "колецією" брендових речей

18.06.2020   08:02Агенцiя

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на в’їзд до України оформлявся вантажний автомобіль «VOLVO», яким керував 57-річний громадянин Молдови.

Декларувати жодних речей водій не став.

Під час проведення спільного зі співробітником митниці огляду автомобіля, в спальному відділенні, серед особистих речей виявлено значну кількість брендових речей, а саме:
жіночі кросівки «DIOR»;
жіночий комплект (футболка, брюки) «GUCCI»;
2 чоловічі футболки «LOUIS VUITTON»;
2 чоловічих комплекти (футболка, шорти) «TAILAN»;
жіночий спортивний костюм «ТUREYSI»;
жіноча сумка «HERMES»;
жіночий рюкзак та- ремінь «LOUIS VUITTON».
Крім того, серед одягу знайшлись і запчастини до системи управління «розумний будинок».

Товари у власника вилучені та оцінені у 401373 гривні, крім того він буде притягнений до адміністративної відповідальності за порушення митних правил.
 
Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини