Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 06:14:02

Оголошено переможців журналістського конкурсу "МедіаЧе"-2020

16.06.2020   09:59Агенцiя

15 червня у Чернігові відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців 5-го конкурсу журналістських робіт серед медійників Чернігівщини «МедіаЧе».

У заході взяли участь керівники галузевих журналістських організацій - Олександр Назаренко, Владислав Савенок та Ольга Чернякова, — заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Подорван, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Андрій Кужель, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області Ірина Сенченко, члени експертного журі конкурсу та представники медіаспільноти.

Особливістю конкурсу «МедіаЧе»-2020 стала окрема відзнака голови Чернігівської ОДА, запроваджена з ініціативи очільника області Андрія Прокопенка.

Від імені голови обласної державної адміністрації її передав лауреатці Любові Силі - фіналістці конкурсу у номінації «Молодь Чернігівщини» - Андрій Подорван.

Він також вручив представникам журналістської галузі почесні відзнаки Чернігівської ОДА з нагоди професійного свята.

Цього року на конкурс надійшло 78 робіт - 27 медійників подали свої тексти, телесюжети, відеоматеріали у чотирьох номінаціях. Різнопланові матеріали присвячені як здобуткам Чернігівщини та її жителів - так і проблемам, що стоять перед регіоном.

Члени оргкомітету — керівник обласного осередку НСЖУ та Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко, голова «Професійної спілки працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» Владислав Савенок, відповідальний секретар обласної організації НСЖУ Ольга Чернякова, представник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Валерій Сорокін — упродовж тижня вивчали подані роботи, аби обрати 12, які потраплять до фіналу.

На другому етапі конкурсу матеріали-фіналісти оцінювало незалежне журі, до складу якого увійшли відомі в області журналісти та експерти медіагалузі: Наталія Бушай, Ірина Гайова, Надія Дерев’янко, Сергій Народенко, Павло Пущенко, Ірина Синельник. Їхні бали і визначили лідерів у тематичних номінаціях.

Тим часом переможця у номінації «Чернігівщина: голос спільноти»  обрала аудиторія під час онлайн-голосування.

Отже, переможцями конкурсу стали:
    у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» - Лариса Галета за статтю «Замість ФАПу – Ніна Киянець» (фіналістка у номінації «Дякуємо медикам»);
    у номінації «Молодь Чернігівщини» - Віра Курико за репортаж «Дерев’яне серце»;
    у номінації «Дякуємо медикам» - Аліна Клименко за сюжет «У Чернігові вперше зробили комбіновану операцію на серці й легенях» та Павло Солодовник за випуск передачі «Точка дотику» «Чернігівщина і коронавірус, секрети захисту і життя чернігівців у Китаї»;
    у номінації  «Реформи на Чернігівщині» - Дар'я Янушкевич за сюжет «Скорочення працівників та ліжкомісць: як другий етап реформи вплине на протитуберкульозний диспансер»;
    у номінації «Чернігівщина патріотична» - Віра Курико за репортаж «Ленін і пустота»;
    відзнака голови Чернігівської ОДА - Любов Сила за статтю «Чернігівські слони та інші дивовижні творіння Георгія Вербицького».

Дипломи фіналістів «МедіаЧе»-2020 також отримали Наталія Іващенко та Олексій Коцебчук.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:
    Юлію Ковтун - завідувача сектору комунікації Головного управління національної поліції в Чернігівській області;
    Наталію Сокол - кореспондента товариства з обмеженою відповідальністю «Медіа-центр «ВІСТІ», м. Ніжин;
    Юліану Шалетіну-Довгач - головного редактора журналу «BOOM».

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено Тетяні Марченко - кореспонденту ТОВ «Медіа-центр «ВІСТІ».

Ірина Сенченко вручила телевізійникам з каналів «UA: Чернігів», «Дитинець» та «Новий Чернігів» відзнаки Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області.

Сергій Народенко, головред тижневика «Вісник Ч» та один із членів цьогорічного експертного журі, презентував учасникам зустрічі нещодавно видану антологію віршів чернігівських журналістів «Сонячне і Дощове».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).