В Чернігові правоохоронці припинили діяльність підпільного грального закладу
Співробітники Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області та слідчі Чернігівського відділу поліції виявили незаконний заклад. Відкрито кримінальне провадження.
Поліція викрила та припинила діяльність грального закладу, який функціонував в одному із спальних районів Чернігова всупереч закону. Під час обшуку правоохоронці вилучили 15 системних блоків комп’ютерів, 28 моніторів, клавіатури, флеш накопичувачі, 3 відеокамери, чековий апарат, а також більше 20 тисяч гривень виручки.
Комп'ютерна техніка направлена на експертизу.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Таке правопорушення карається штрафом до 680 тисяч гривень.
Триває досудове розслідування.
Поліція звертається до громадян: якщо вам відомо про функціонування грального закладу на території області - негайно повідомляйте правоохоронцям за номером "102" або у будь-який інший зручний спосіб.
За матеріалами управління стратегічних розслідувань
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.