На брифінгу в Чернігівській міській раді повідомили про першу смерть від COVID-19
2 червня, стався перший випадок смерті людини, яка одним із діагнозів мала COVID-19. Це жінка, віком 94 роки, яка мала багато тяжких хронічних захворювань, на які вона страждала протягом довгого періоду. Про це на брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар.
Він також додав, що ця жінка була з числа контактних осіб по COVID-19, у неї відбувся розвиток пневмонії, лікувалася у стаціонарі інфекційного відділення міської лікарні №2 з 29 травня. ПЛР-тестування було зроблене напередодні.
- На жаль, сьогодні у зв’язку з розвитком тяжкої серцево-судинної та дихальної недостатності ця жінка померла. Всю необхідну терапію, яка потрібна згідно з протоколом лікування і цього інфекційного захворювання, і іншої супутньої патології, одночасно отримувала у повному обсязі й безкоштовно, - повідомив Владислав Кухар.
Керівник міського управління охорони здоров’я в черговий раз наголосив на необхідності збереження та виконання вимог карантинних заходів. Важливо продовжувати носити маски, використовувати дезінфікуючі засоби, частіше мити руки, дотримуватися соціальної дистанції. Тому що, на жаль, по місту протягом останніх п’яти днів спостерігається зростання захворюваності. На сьогодні по місту протягом доби зафіксовано загалом 9 випадків захворювання на COVID-19.
Наразі відбувається пом’якшення карантинних обмежувальних заходів, відкриваються окремі заклади й люди починають це сприймати, як завершення карантину. Але це не відповідає дійсності, - підкреслив він та додав, що задля збереження власного здоров’я та здоров’я своїх близьких, кожен мешканець повинен бути більш відповідальним та берегтися.
Відповідаючи на питання журналістів, Владислав Кухар зауважив, що сьогодні прямого зв’язку з особами, які раніше прибули з-за кордону, не встановлено. Хвороба розповсюджується вже всередині міста, і пов’язана, скоріш за все, з легковажним відношенням самих людей до вимог карантину.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44
26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.