Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 05:34:25

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги

01.06.2020   14:58Агенцiя

1 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради комунальному підприємству «Міськсвітло» надали дозвіл на перекриття руху автотранспорту на чотирьох вулицях міста Чернігова.

А саме:
    2 червня - по вул.Коцюбинського (від вул. Ремісничої до вул. Кирпоноса) з 8.00 год. по 20.00 год.
    3 червня - по просп.Перемоги (від вул.Рокоссовського до вул.Молодіжної) з 8.00 год. по 20.00 год.
     4 червня - по вул.Мстиславській (від вул.Гетьмана Полуботка до просп.Перемоги) з 8.00 год. по 20.00 год.
    з 5 червня (8.00 год.) по 10 червня (20.00 год.) - по вул.Ремісничій (від просп.Перемоги до вул.Магістратської).

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пояснив, що протягом цього тижня, коли очікується переважно дощова погода, спочатку проводитимуть земляні роботи, а наступного, коли погода вже буде більш сприятлива – на цих ділянках укладатимуть дорожнє покриття.

- Є єдине питання. Ми можемо не вгадати з погодою. Якщо саме в цей час будуть несприятливі погодні умови, через які будівельники не зможуть виконати заплановані роботи, ми будемо ще раз коригувати терміни перекриття. Крім того, прохання: контролювати підрядників, щоб вони укладалися по термінам, і відповідально ставилися до роботи, - зауважив міський голова.

На зазначених ділянках КП «Міськсвітло» проводитиме ремонтні роботи по прокладенню труб, по яким проходитимуть мережі. Там будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції. Патрульна поліція забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини