Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 23:53:59

У Чернігівській ОДА сформували реєстр перспективних земель водного фонду

28.05.2020   08:48Агенцiя

Продаж права оренди землі на конкурентних та прозорих засадах є одним з дієвих інструментів раціонального використання земельного фонду громад та додатковим джерелом наповнення місцевих бюджетів.

Для успішної реалізації процесу відкритих торгів, в першу чергу, необхідно визначитись з переліком перспективних земельних ділянок.    

Про це йшлося на засіданні обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства, яку відбулося учора, 26 травня. Роботою комісії керував заступник голови ОДА Олександр Савченко.

– Для організації земельних торгів нам необхідно узгоджені дії щодо визначення переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, – зазначив Олександр Савченко. – Щоб потенційні орендарі та орендодавці орієнтувалися в ситуації, доручив профільному департаменту напрацювати покроковий алгоритм дій - з чого починати, до кого звертатися, тощо. Доведемо цю інформацію до громад.

У ході засідання було розглянуто 16 земельних ділянок водного фонду з розташованими на них водними об’єктами. В результаті шість ділянок визнали доцільними для включення в реєстр. Водні об`єкти розташовані у Варвинському, Талалаївському, Менському та Ічнянському районах. Ще шість – потребують уточнень з обліком в Державному земельному кадастрі. Решту не вноситимуть в перелік через відсутність перспектив для риборозведення.

Загалом на території Чернігівської області обліковується близько 1200 водних об`єктів, 605 вважаються перспективними. Починаючи  з 2014 року, зацікавленість в оренді водних об’єктів через аукціон виникала лише по 125 земельним ділянкам. 

У підсумку комісія вирішила посилити роботу в цьому напрямку. На перспективу планується по-максимуму розширити перелік об’єктів, які зможуть зацікавити потенційних орендарів.

Важливим моментом залишається відповідність законодавчим вимогам. Земельні ділянки мають бути інвентаризовані, паспортизовані тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини