Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 22:42:18

Ічнянський район: рятувальники залучалися для надання допомоги під час ДТП

20.05.2020   12:29Агенцiя

19 травня о 12:14 до Служби порятунку "101" у Ічнянському районі надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась на автодорозі між селищем Парафіївка та селом Лугове.

Водій автомобіля "ЗІЛ" (молоковоз) не впорався з керуванням, злетів у кювет та опинився заблокованим між деревами.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт до місця пригоди було залучено відділення рятувальників з селища Парафіївка, а також черговий караул з райцентру Ічня.

Надзвичайники за допомогою спецобладнання звільнили з понівеченої кабіни водія, передали його медикам, а згодом і відбуксирували автівку.

Причини та обставини пригоди з`ясовують правоохоронні органи.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини