Пенсіонери можуть сплатити "комуналку" телефоном без комісії
Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.
Здійснити такий телефонний розрахунок доволі просто:
Крок 1. Зателефонувати на «гарячу лінію» свого банку.
Крок 2. Пройти телефонну ідентифікацію за умовами, визначеними банком, відповідаючи на запропоновані запитання.
Крок 3. Після встановлення особи працівник банку має отримати від неї інформацію про перелік житлово-комунальник послуг, за які вона бажає сплатити дистанційно, і необхідні дані для здійснення оплати з її ж рахунку.
Крок 4. Отримати від банку СМС-повідомлення про здійснену оплату.
Важливо! Для оплати за житлово-комунальні послуги на «гарячу лінію» свого банку телефонує пенсіонер. Банк з цього приводу телефонувати не може. Задля уникнення шахрайських схем не надавайте свої особисті й банківські дані невизначеним особам!
Оплата комунальних послуг у такому форматі безкомісійна.
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.