Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 00:07:07

Про трансформування ЦНАПів, підготовку до ЗНО та запуск проєкту "єМалятко" – на щотижневій нараді голови ОДА

20.05.2020   09:45Агенцiя

19 травня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко в онлайн-режимі провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА та головами райдержадміністрацій.

Було обговорено стан справ в економічній, освітній, медичній, соціальній та інших важливих сферах. Усі галузі функціонують у штатному режимі.

– Спільно з Мінцифри розпочали впровадження експериментального проєкту «єМалятко» щодо комплексної допомоги батькам при народженні дитини. Координуватимуть процес фахівці Департаменту розвитку економіки та сільського господарства, – повідомив Андрій Прокопенко.

Вже скоро за однією електронною заявою (як варіант — одразу в пологовому будинку) батьки зможуть отримати відразу близько 10 послуг.

– Продовжуємо поетапне трансформування ЦНАПів, створених райдержадміністраціями. Ці центри мають перейти у відання громад для надання повного спектру послуг на місцях. Таким чином вдасться уникнути незручностей, коли на одній території одночасно функціонує ЦНАП, утворений РДА, та ЦНАП, утворений органом місцевого самоврядування, – зазначає голова ОДА.

У пілотному проєкті беруть участь ЦНАПи Бахмацької, Борзнянської, Корюківської, Менської, Сновської і Талалаївської РДА.

В області триває підготовка до цьогорічного ЗНО. Будуть враховані всі карантинні вимоги. Уже сформовані 7 округів по проведенню тестувань з центрами у містах Бахмач, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Сновськ, Прилуки і Чернігів. Попередньо визначені 120 пунктів складання ЗНО.

– Доручив головам РДА завчасно підготуватися до підвозу дітей у пункти тестувань (мова йде про організацію більше 1400 виїздів). Зокрема, забезпечити перевірку технічного стану шкільних автобусів, подбати про заходи з дезінфекції, – зауважив Андрій Прокопенко.

Також акцент на боротьбі з порушеннями ведення господарської діяльності у природних захисних смугах та незаконною вирубкою деревини. Відповідні виїзні перевірки заплановані щодо Менського та Козелецького районів.
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини