Конкурс кращих практик молодіжної роботи Чернігівської області
До 31 травня триває збір кращих практик молодіжної роботи Чернігівської області на конкурс кращих практик молодіжної роботи Чернігівської області.
До участі у конкурсі запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в наступних сферах молодіжної політики:
• участь молоді в процесах демократизації;
• просвітницька діяльність з прав людини, гендерна рівність тощо;
• розвиток механізмів забезпечення участі молоді в житті громади;
• підтримка молодіжних проектів та ініціатив;
• розвиток молодіжних громадських організацій;
• волонтерство;
• змістовне дозвілля для молоді та молодіжне таборування;
• інклюзивний розвиток;
• сталий розвиток та екологія;
• цифрова молодіжна робота;
• інше
КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:
• ЗАЛУЧЕННЯ МОЛОДІ;
• ІНКЛЮЗИВНІСТЬ;
• ІННОВАЦІЙНІСТЬ;
• ВПЛИВ;
• МОЖЛИВІСТЬ АДАПТАЦІЇ ТА ПОШИРЕННЯ.
Кінцевий термін подачі – 31 травня 2020 року.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму за посиланням нижче, або Додаток № 1 та відправити на електронну пошту chmcp23@gmail.com
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDcSUKyRI2Mx36F_s-R7zFYoHr2th0KAednAGrG1lddaeQ1A/viewform
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.