Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 18:16:13

Завдяки ювенальним прокурорам попереджено відчуження приміщень освітніх закладів орієнтовною вартістю понад 622 тис грн

16.05.2020   09:47Агенцiя

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Менської місцевої прокуратури про скасування рішення сесії районної ради.

З’ясовано, що однією з районних рад області прийнято рішення, яким до Переліку об`єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл, що підлягають відчуженню шляхом продажу на аукціоні, включено комплекси споруд, будівель та інших приміщень двох закладів освіти загальною вартістю понад 622 тис. грн.

У ході вивчення законності прийнятого радою рішення прокурором встановлено суперечність останнього приписам статті 80 Закону України «Про освіту», згідно з якою об`єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають приватизації чи використанню не за освітнім призначенням.

Виходячи з положень Закону України «Про освіту», з метою відновлення прав та інтересів членів об’єднаної територіальної громади та держави, прокуратурою вжито заходів представницького реагування.

Робота на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства триває.  

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини