Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 12:24:43

На Чернігівщині від недопалків загинуло три людини

07.11.2011   16:37Агенцiя

Люди, які зловживають спиртним, за часту створюють небезпеку як для себе, так і для оточуючих, стаючи винуватцями пожеж, що іноді закінчуються трагічно. Одна з найбільш поширених причин цьому - необережність при палінні.

Обумовлено це тим, що в населених пунктах проживає чимало непрацюючих громадян, які витрачають свій вільний час на вживання спиртних напоїв. А далі розвиток подій відбувається за одним сценарієм: людина закурила, задрімала і випустила з рук недопалок. Алкоголь знижує рівень сприйняття небезпеки, тож як наслідок - пожежа, що обертається, у переважній більшості, трагедією.

Так, 5-го листопада в с. Дорогинка Ічнянського району сталася пожежа  приватного будинку. На місце пригоди виїхав черговий караул пожежно-рятувального підрозділу з районного центру. Подолавши відстань у 20 кілометрів, рятувальники за кілька хвилин прибули до місця події. Проте,  будинок вже повністю охопило полум’я. Біля дверей рятувальники виявили тіло 42-річного господаря. Причиною трагедії послужила необережність останнього під час паління в ліжку. Зі слів сусідів, проживав він самотньо, зловживав спиртним та палив. Ймовірно, що саме ці згубні звички і призвели до непоправного.

Наступного дня вже в райцентрі Ічня по вул. Набережна, 59 з раніше згаданої причини сталося ще одна пожежа, яка призвела до загибелі 52-річного господаря, інваліда II-групи. Зі слів сусідів чоловік, як і в попередньому випадку, був напідпитку та палив.

Майже через годину сталася ще одна пожежа, але на цей раз в селі Анисів Чернігівського району. Того дня сусіди побачили, що горить будинок та зателефонували у пожежно-рятувальну службу. Через кілька хвилин до місця події прибуло відділення рятувальників. Вибивши вхідні двері, бійці МНС зайшли до задимленого помешкання та в кімнаті знайшли 47-річного господаря без ознак життя. Чоловіку допомогти було вже запізно, надихавшись небезпечного чаду він загинув. Причиною лиха вкотре послужив непогашений недопалок, з яким господар заснув у ліжку. 

Лейтенант служби цивільного захисту Юлія Каракуліна, співробітник  прес-служби УМНС в області

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression