Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 21:22:26

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.05.2020   09:00Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 14 травня до 8:00 15 травня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 випадок знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- на автодорозі Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Гремяч біля с. Кам'янська Слобода Новгород-Сіверського району о 06 год. 27 хв. 14 травня водій автомобіля "Daewoo Lanos" не вибрав безпечну швидкість руху, не врахував дорожню обстановку здійснив виїзд у кювет, в результаті чого відбулось загоряння  автомобіля. Внаслідок пригоди водій автомобіля, 1980 року народження, загинув на місці події;

- в с. Чорний Ріг Семенівського району о 16 год. 15 хв. 14 травня водій  мопеда "Альфа" не впорався з керуванням та з’їхав з обриву висотою близько 1 метру, впав та вдарився головою об бетонну плиту. Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до Семенівської центральної районної лікарні.


Знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС у Чернігівській області о 11 год. 40 хв. 14 травня було знищено 1 артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни, який виявлено 13 травня на відкритій території біля смт Дружба Ічнянського району.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 14 травня 20 години 15 травня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-5°, вдень 12-17º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 1-3º тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-2º, вдень 14-16º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини