В області +16 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію
ПЛР-тест підтвердив інфікування у 9 жителів міста Чернігів. З них 5 входять до списку контактних осіб.
По чотирьох випадках наразі проводиться епідрозслідування. Відомо, що одна із захворівших – медик мобільної бригади.
Хвороба в усіх дев’яти осіб протікає безсимптомно. Вони знаходяться на самоізоляції вдома.
Підтверджений коронавірус також у 6 жителів Бобровицького району. 5 хворих – з числа контактних. Вони знаходяться на самоізоляції вдома. Ще один випадок – захворів чоловік, який працював у місті Київ. Він госпіталізований до Козелецької ЦРЛ.
Також у Козелецькій ЦРЛ на лікуванні перебуває жителька селища Козелець, якій підтверджено діагноз Covid-19.
Є і хороші новини: сьогодні повторні ПЛР-тести показали негативний результат у трьох хворих з Чернігова.
На сьогодні в області 96 випадків інфікування на коронавірус. 11 осіб госпіталізовані, 57 – на амбулаторному лікуванні.
Одужали 22 пацієнти, 6 летальних випадків.
За минулу добу обласним лабораторним центром проведено 132 ПЛР-дослідження.

Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.