Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 22:14:09

Андрій Прокопенко: На Чернігівщині в повному обсязі здійснені належні 300%-ві виплати медикам за березень

14.05.2020   09:43Агенцiя

У Чернігівській області в повному обсязі здійснені 300%-ві виплати медикам, які працювали з пацієнтами, хворими на коронавірус, за березень цього року.

– Працівники Борзнянської та Корюківської районних лікарень, а також Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які надавали допомогу першим хворим на Covid-19, вже отримали 300% виплати, – повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Виплати здійснено за рахунок субвенції місцевим бюджетам на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров‘я, а також коштів Національної служби здоров’я України.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини