Корюківський район: під час пожежі врятовано 70-річного чоловіка
13 травня о 12:56 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі по вул. Перемоги, що в районному центрі.
За викликом на місце події прибуло 2 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста у складі 6 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки. На той час 70-річний господар знаходився на даху будівлі, де відбувалось інтенсивне горіння, та намагався самотужки загасити пожежу.
Рятувальники допомогли чоловіку спуститись з будівлі та передали його медичним працівникам. Після огляду лікарями з опіками верхніх кінцівок, голови та шиї другого ступеню його каретою швидкої медичної допомоги доставлено до Корюківської центральної районної лікарні.
Вогнеборці о 13:10 пожежу локалізували та о 13:45 остаточно ліквідували. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття по всій площі.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.