Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 12:44:07

П'ятий МедіаЧе. Часу подати на конкрус свої робти не так багато

11.05.2020   10:34Агенцiя

На Чернігівщині 11 травня стартує обласний конкурс кращих журналістських робіт — "МедіаЧе". Цього року він проводиться вже вп’яте.

Прийом матеріалів триватиме до 18 травня включно. Усі фіналісти отримають пам’ятні дипломи, а переможці — грошові премії.

На конкурс «МедіаЧе» 2020 року приймаються текстові та аудіовізуальні матеріали, оприлюднені у вітчизняній пресі, в інтернет-виданнях, на телебаченні та радіо з 1 травня 2019 року до 10 травня 2020 року включно.

Конкурсні матеріали приймаються у чотирьох номінаціях:
«Чернігівщина патріотична»;
«Молодь Чернігівщини»;
«Реформи на Чернігівщині»;
«Дякуємо медикам!».

Заявки на участь можуть бути подані до  23:59 18 травня на адресу електронної пошти konkurs.media.che@gmail.com.

Для матеріалів, оприлюднених в Інтернет-виданнях, надається активне гіперпосилання на матеріал; для матеріалів з друкованих ЗМІ — текст та сканована сторінка видання, для матеріалів телерадіоорганізацій — посилання на аудіо- чи відеозапис та сканкопія ефірної довідки. Також у заявці слід вказати прізвище та ім’я автора, контактний  номер та номінацію, на яку подається матеріал. Учасники можуть подати на конкурс не більше двох матеріалів у кожній з номінацій.

Члени оргкомітету «МедіаЧе» оберуть кращі матеріали, що пройдуть у фінал конкурсу — по три у кожній з номінацій. На другому етапі кращих з кращих визначить вже експертне журі.

Усі матеріали-фіналісти автоматично беруть участь у номінації «Чернігівщина: голос спільноти», де лідера обере аудиторія за допомогою онлайн-голосування.

Крім того, цього року на конкурсі запроваджена спеціальна номінація — «Відзнака голови Чернігівської ОДА», тут лауреата за професіоналізм та дотримання журналістських стандартів визначить голова Чернігівської обласної державної адміністрації.
Детальні умови конкурсу та опис номінацій викладені у Положенні про проведення конкурсу журналістських робіт для медійників Чернігівщини «МедіаЧе» у 2020 році.

Оголошення та нагородження переможців відбудеться у червні та буде приурочене до Дня журналіста. Остаточну дату та формат церемонії нагородження оргкомітет визначить згодом — залежно від карантинних обмежень, що діятимуть на той час.

Довідково. Організатори конкурсу «МедіаЧе» — обласна організація Національної спілки журналістів України, Асоціація регіональних ЗМІ, «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Конкурс «МедіаЧе» проводиться на Чернігівщині уп’яте.

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини