Поліцейські Чернігівщини розшукали всіх дітей, які зникли з початку року
До підрозділів поліції Чернігівської області за чотири місяці 2020 року надійшло 70 заяв та повідомлень про зникнення дітей. У кожному випадку діти були знайдені та повернені додому.

Поліцейським знадобилася менш ніж доба, щоб встановити місцеперебування та повернути батькам 97% зниклих дітей (67 із 70-ти).
З початку карантину до поліції Чернігівщини надійшло 18 звернень щодо зникнення неповнолітніх. Професійні дії та оперативність правоохоронців дали можливість розшукати всіх цих дітей менш ніж за 24 години.
«Встановлення місцезнаходження зниклої дитини – один із основних напрямків роботи поліцейських ювенальної превенції. До пошуків неповнолітніх завжди залучається максимальна кількість особового складу поліції, а також відповідні органи та служби. У всіх випадках надходження повідомлень про зникнення неповнолітніх поліцейські оперативно проводили першочергові заходи з їх пошуку, – говорить начальник відділу ювенальної превенції Чернігівської області Ольга Панкратова. – Завдяки своєчасному реагуванню ювенальної поліції на повідомлення про зникнення дітей значно зменшується ймовірність вчинення відносно них кримінального правопорушення».
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38
Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.
На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36
В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

3 вересня: цей день в Україні і світі 08:54
ДЕНЬ 1288 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1288 RUSSIAN AGRESSION
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.