Чернігівські піротехніки ДСНС знищили протитанкову міну та артилерійський снаряд часів Другої світової війни
При додатковому обстеженні прилеглих територій інших боєприпасів надзвичайники не виявили.
4 травня о 12:40 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено протитанкову міну ТМ-46 часів минулих війн. Вибухонебезпечний предмет був виявлений цього ж дня неподалік селища Гончарівське Чернігівського району.
Також, о 14:40 знищено артилерійський снаряд калібром 122 мм, який виявили на березі озера біля села Смолин Чернігівського району місцеві мешканці. Люди одразу зателефонували до Служби порятунку та поліції.
В обох випадках до прибуття саперів ДСНС місця небезпечних знахідок охороняли працівники Національної поліції.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.