У Вертіївській громаді обговорюють стратегічне бачення
Продовжується робота над розробкою стратегії розвитку Вертіївська громада. Як повідомляв Чернігівський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою», перше засідання робочої групи відбулося у березні.

Друге засідання робочої групи Вертіївської об'єднаної громади проходило дистанційно. Разом з Іриною Кудрик, директоркою Чернігівського регіонального офісу, та Володимиром Бойко, експертом з регіонального розвитку Чернігівського РО, представники ОТГ продовжили роботу над стратегією.
Володимир Бойко розпочав засідання з презентації результатів соціально-економічного дослідження діяльності Вертіївської ОТГ.
"Звичайно, що деякі пункти вимагають доопрацювання, але за наявною інформацією можна сказати, що громада має дуже вигідні та конкурентні стартові позиції. Головне, ефективно використати переваги та наявні ресурси", - зазначив Володимир Бойко. Через карантинні обмеження громада проводила опитування за допомогою онлайн-інструментів.
В ході другого засідання учасники працювали з результатами соціально-економічного аналізу, враховуючи побажання та мрії мешканців громади, їх цінності та життєві орієнтири.
Учасники напрацювали стратегічне бачення, яке на етапі обговорення звучить так: «Вертіївська територіальна громада – економічно самодостатня спільнота, яка свою діяльність будує на засадах сталого розвитку, безпеки, а також козацьких традицій свободи особистості, творчої наснаги Марії Заньковецької, громадянської відповідальності, здорового способу життя. Південна межа чернігівського Полісся з розвинутим агропромисловим комплексом, логістичними можливостями та туристично-рекреаційною сферою. Інвестиційно привабливий край з успішним малим бізнесом, сучасною інфраструктурою та суспільними послугами».
Також робоча група працювала над дослідженням сильних та слабких сторін у розвитку громади, загроз та можливостей для досягнення мети – розбудови самодостатньої та спроможної ОТГ. Фактично учасники провели SWOTаналіз, на основі якого далі будуть формуватися стратегічні цілі, завдання та проекти.
Вертіївська селищна рада оприлюднила на своєму сайті (https://vertiivska-gromada.gov.ua/news/1587038682/) попередній варіант стратегічного бачення і запрошує жителів громади долучатися до обговорення. Пропозиції можна надсилати на електрону адресу vertievka_rada2@ukr.net та фейсбук в коментарях.
Чернігівський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою»
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.