Борзнянський район: під час ліквідації пожежі житлового будинку вогнеборці виявили тіла 3-х осіб
18 квітня о 04:50 до Служби порятунку "101" у Борзнянському районі надійшло повідомлення про пожежу будинку в приватному господарстві у с. Ховми, що за 29 км від райцентру.
До місця пригоди оперативно за викликом прибув черговий караул 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області, місцеві сільські вогнеборці, а також пожежна команди з сусіднього села Комарівка.
В цей час полум'ям було охоплена веранда житлового будинку, а в будівлі спостерігалося сильне задимлення. Спільними діями вогнеборців пожежу о 05:39 локалізували та о 06:10 остаточно ліквідували.
Вогнем пошкоджено конструктивні елементи покрівлі та перекриття, внутрішнє облицювання стін будинку, меблі та майно.
Під час гасіння пожежі рятувальниками були знайдені тіла господарки її співмешканця, обоє 1957 р.н та сина 1978 р.н. Нажаль, допомогти їм було вже запізно. Надихавшись небезпечного, їдкого диму люди загинули.
Ймовірною причиною пожежі стала необережність під час куріння загиблого сина господарки.
Для ліквідації пожежі залучалося 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.
На місці події працює оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.