Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 15:00:40

Про нещасні випадки на виробництві за І квартал 2020 року. ДОВІДКА

18.04.2020   09:14Агенцiя

В І кварталі 2020 року, в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, зареєстровано 20 страхових випадків по яких завершено розслідування, та які визначені такими, що пов’язані з виробництвом.

Це на 17 випадків менше аналогічного періоду минулого року. Але в результаті порушень правил охорони праці, несвоєчасного проходження медоглядів втрати серед працівників ще є суттєвими.

Так, в сільськогосподарському ТОВ «ІНТЕР», слюсар – ремонтник, 1972 року народження, перебуваючи на території підприємства, піднявся на металеву конструкцію норійної вежі прибудованого елеватору на висоту 15 м, та впав з неї на землю через отвір для монтажу отримавши травми, внаслідок яких помер в Ічнянській центральній районній лікарні. Причина смерті - закрита черепно - мозкова травма, забій головного мозку, внутрішньо - черевна кровотеча. Даний нещасний випадок є прикладом того, до яких наслідків може призвести невиконання вимог інструкцій з охорони праці на підприємстві.

В ДП «Чернігівській облавтодор», філія «Сосницька ДЕД», водій 1963 року народження, проводивши підготовку до фарбування рами, підняв кузов вантажного автомобіля, не поставивши на опорну підставку, заліз на раму за кабіною. По необережності ногою працівник став на ричаг клапану спуску гідроциліндра підняття кузову внаслідок чого кузов різко опустився придавивши потерпілого до рами із смертельним наслідком. Тут також вбачається причина недотримання правил охорони праці на підприємстві.

Зареєстровано також смертельний випадок в комунальному підприємстві «Козелець водоканал», де машиніст екскаватора, 1964 року народження, під час виконання робіт по навантаженню сміття по вул. Комунарській, втратив свідомість в результаті різкого погіршення стану здоров’я. Каретою швидкої допомоги був доставлений до лікарні, але врятувати людину не вдалося.
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини