Витрати на всі види допомог для застрахованих осіб області склали майже 73 млн грн
У тому числі: по тимчасовій непрацездатності - 54,3 млн грн, по вагітності та пологах - 18,1 млн грн, на поховання - 0,28 млн. грн.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що витрати на всі види допомог (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Чернігівській області, за І квартал 2020 року, склали 72,7 млн грн.
За рахунок коштів Фонду, матеріальне забезпечення за І квартал отримали 18,4 тисячі працюючих громадян Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.