Поліція затримала групу осіб, які вчинили низку розбоїв на Чернігівщині та Сумщині
У грудні минулого року на Коропщині сталося низка розбійних нападів на пенсіонерів старше 80 років. Ці злочини викликали неабиякий резонанс, жваво обговорювалися в суспільстві та засобах масової інформації. Поліція розкрила ці зухвалі розбої та грабежі і затримала підозрюваних.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів та реалізації оперативної інформації правоохоронці Сумської та Чернігівської областей за силової підтримки управління КОРДу та під процесуальним керівництвом прокуратури затримали розбійників одразу після скоєння чергового злочину.
Діяльність трьох чоловіків наробила галасу в суміжних областях на межі 2019 та 2020 років. Раніше судимий 39-річний житель Конотопського району Сумщини разом зі спільниками 1990 та 1992 років народження вчиняли розбійні напади на осіб похилого віку, переважно жінок. Так, на Чернігівщині вони напали на чотирьох пенсіонерів віком 82-86 років у Коропському та Борзнянському районах.
Розбійники погрожували стареньким застосувати насильство, відбирали цінні, на їх думку, речі та всі гроші пенсіонерів (від 200 гривень до 14 тисяч гривень).
Під час санкціонованих обшуків у помешканнях підозрюваних поліція вилучила низку речових доказів, серед іншого — мобільні телефони деяких потерпілих та чеки з ломбардів. Групу зловмисників поліція затримала на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістила чоловіків до слідчого ізолятора.
Кримінальне провадження розслідується в рамках частини 3 статті 187 Кримінального кодексу України - розбій, поєднаний з проникненням у житло. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.