Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 13:47:07

Протягом першого кварталу до податкової служби області надійшло 108 звернень від громадян

14.04.2020   12:05Агенцiя

До Головного управління ДПС Чернігівської області впродовж I кварталу 2020 року надійшло 108 звернень від громадян, з яких 101 – розглянуто у встановлений термін.

В стадії розгляду знаходяться 7 звернень. За ознакою надходження  всі звернення - первинні.

Основна частина питань (98 звернень) стосувались податкової політики (нерухомість, податок на майно та земельний податок), 5 звернень щодо єдиного соціального внеску.

Крім того, у 43 зверненнях до органів ДПС області надійшла інформація про факти ухилення від оподаткування та проведення контрольно-перевірочної роботи. 

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення, керівництвом податкової служби області проведено 5 особистих прийомів громадян, на яких порушувались питання порядку реєстрації податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних. Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51

Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини