Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння
Опівночі на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль врізався в електроопору.
На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.
Прибувши за вказаною адресою, поліцейські побачили автомобіль Fiat Freemont з розбитою передньою частиною. Поряд був водій, як з’ясувалося 42-річний чернігівець. Чоловік сказав, що не постраждав і відмовився від медичної допомоги.
Патрульні помітили у водія характерні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин погодився пройти огляд у медичному закладі. Результат виявився позитивним – 1,15 проміле.
Інспектори склали на водія кілька адмінпротоколів, а саме: за ст.130 (Керування в стані сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП).
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами