Громади області активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу
У громадах області органи місцевого самоврядування, представники бізнесу та громадськості об’єднуються, щоб разом протидіяти поширенню коронавірусу.
Зокрема, в ОТГ дезінфікують дороги, додатково закуповують ліки, медзасоби та медобладнання для місцевих закладів охорони здоров’я, організовують підвіз медпрацівників на роботу, доставляють додому продукти харчування для людей літнього віку і соціально незахищених сімей тощо.
Так, з Ніжинського районного бюджету виділено 235 тисяч гривень на покращення матеріального забезпечення закладів охорони здоров’я району, придбання дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Вертіївська та Лосинівська ОТГ перерахували Ніжинському центру первинної-медико санітарної допомоги 38 тисяч гривень.
З місцевого бюджету Гончарівської територіальної громади виділено 100 тисяч гривень для закупівлі комп’ютерного та медичного обладнання, а також 360 тисяч на апарат штучної вентиляції легень для Чернігівської ЦРЛ.
Для місцевої амбулаторії закупили кварцеві лампи та перерахували 20 тисяч гривень на засоби індивідуального захисту медпрацівників установи.
Забезпечили безконтактними термометрами військові частини, які дислокуються на території ОТГ.
Відкрили рахунок для збору коштів цільового призначення і з допомогою підприємців та жителів району вже зібрали більше 15 тисяч гривень.
У свою чергу, Деснянська селищна рада спільно з 169 Навчальним центром проводить дезінфекцію доріг та тротуарів у селищі Десна.
У місті Корюківка з резервного фонду виділили 120 тисяч гривень на придбання засобів медичного призначення. За них придбають першочергово необхідні засоби для профілактики і боротьби з поширенням коронавірусу.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.