Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала
Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.
До заявника одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.
Поспілкувавшись із рідними зниклої жінки, інспектори передали орієнтування про розшук для інших патрулів та екіпажів поліції.
Буквально одразу надійшла інформація, що близько 30 хвилин тому до Чернігівського відділу поліції іншим патрульним екіпажем доставили літню жінку з такими даними та описом, як в орієнтуванні. Вона звернулася до охоронців порядку по допомогу.
Під час перевірки інформація підтвердилася, раніше знайдена жінка і розшукувана – одна й та сама особа. З’ясувалося, що, вийшовши на вулицю, жінка втратила орієнтир та заблукала. Її доставили додому до родичів.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.