Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 січня, 06:43:48

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

01.04.2020   10:13Агенцiя

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

Трагічна подія сталася у Чернігівській області під час маршу військової техніки до зони ООС.

07.09.2019 року вказаний офіцер, будучи командиром взводу та виконуючи обов’язки механіка – водія спеціальної машини БРЕМ-Ч, під час водіння технічно справної спеціальної машини проявив злочинну недбалість. Діючи всупереч вимогам Загального технічного опису та інструкції з експлуатації БРЭМ-Ч (ЭГМ), він в ході буксирування транспортного засобу скоїв наїзд на співслужбовця. У результаті притискання військовослужбовця до попереду стоячого танку Т – 64БВ, останній отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям.

Санкція ст. 415 ч. 1 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини