Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 16:06:30

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші

01.04.2020   07:52Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає: в області вкотре активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями.

Дзвінки зафіксовано у смт Варва та Прилуцькому районі. Телефонують з номерів 095-8104115 та 066-6937448 на телефони фізичних осіб – підприємців.

Невідомі представляються начальником Варварської ДПІ та вимагають перерахувати кошти на картковий рахунок 4323357024715803.

Застерігаємо платників не піддаватися на провокації шахраїв!
У разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами негайно зателефонуйте до підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Чернігівській області (0462) 652-315, 652-392, 668-522) та до Національної поліції.

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини