Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації визначив першочергові заходи реагування у зв’язку із захворюванням на коронавірус жителя Корюківки
У госпіталізованого до Корюківської ЦРЛ хворого лабораторно підтвердили коронавірус. Встановлено 12 контактних осіб, всі вони перебувають на самоізоляції. Корюківська ЦРЛ забезпечена необхідним обладнанням та медикаментами.
У зв'язку з підтвердженням діагнозу коронавірус у жителя міста Корюківка 31 березня в Чернігівській ОДА оперативно провели засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в області.
Ухвалили низку рішень, зокрема:
1. Встановити особливий режим проведення протиепідемічних заходів у місті Корюківка.
2. Нацполіції та обласному лабораторному центру контролювати дотримання режиму самоізоляції хворого. Встановлено коло контактних осіб - 12. Наразі всі вони перебувають на самоізоляції.
3. ДСНС та обласному лабораторному центру провести посилену дезінфекцію місць масового перебування громадян та перебування контактних осіб.
Хворого госпіталізовано до інфекційного боксованого відділення Корюківської ЦРЛ, йому надається необхідна допомога.
Районна лікарня забезпечена необхідним обладнанням та медикаментами.
Ситуація в Корюківці розглядатиметься на засіданні обласної Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
Окрім того, до Борзнянської ЦРЛ сьогодні госпіталізовано двох жительок села Комарівка з підозрою на коронавірус. Експрес-тести позитивні. Матеріали для дослідження направлено в Чернігівський лабораторний центр. Хворим надається вся необхідна допомога.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.