Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 10:58:45

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

31.03.2020   12:03Агенцiя

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

Не дивлячись на складнощі, працівники ДП «Ніжинський лісгосп» спрацювали «на відмінно»: були створені культури дуба та сосни на площі 87 Га (висаджено понад 441 тисячу сіянців).

Для того, щоб забезпечити осінню лісокультурну кампанію власним якісним садивним матеріалом, у розсадниках, теплицях та коробах ніжинські лісівники висіяли насіння на загальній площі 0,429 Га.

Тож основну роботу зробили – дали життя новому лісу, але його подальша доля залежить не тільки від лісівників. Брак вологи, шкідники, «чорні» лісоруби, а також вогонь – справжні вороги лісу. Та якщо природу контролювати складно, але все ж певні корективи внести можна (наприклад, що стосується шкідників), то з несвідомими людьми ситуація критична. Хоча лісова охорона ДП «Ніжинський лісгосп» цілодобово стоїть на захисті зелених насаджень, часто трапляються випадки і незаконної порубки, і підпалу сухої трави, вогонь з якої переходить до лісу і знищує не тільки стиглі дерева, у які не одне покоління лісівників вкладало сили і душу, але й тварин та комах.

Прес-служба ДП «Ніжинський лісгосп»

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини