Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 22:03:30

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

28.03.2020   16:58Агенцiя

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Село Комарівка визнане осередком спалаху COVID-19, тому там введено особливий режим пропуску громадян, які залишають територію карантину або в’їжджають у неї.

Особи, які контактували з хворим на коронавірус чоловіком, мають залишатися на самоізоляції. Якщо ви маєте ознаки захворювання COVID-19, негайно повідомляйте про це медиків у телефонному режимі. Інші громадяни мають утриматися від в’їзду-виїзду з території карантину.

Поліція Чернігівщини забезпечуватиме на території Комарівки  карантинні заходи та публічний порядок. Нагадуємо, що відповідно до статті 44-3 КУпАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою штраф до 170 тисяч гривень.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини