Прилуки: перше засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
У зв'язку з ситуацією, що склалась у нашій державі, з метою забезпечення безпосередньої організації і координації робіт по запобіганню поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, 27 березня відбулось засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Міський голова Ольга Попенко ознайомила присутніх зі складом штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Головний лікар центральної міської лікарні Яна Погоріла проінформувала присутніх про стан готовності закладу, який визначений закладом першої лінії та має приймати у разі потреби хворих не тільки міста, а й району.
Учасники засідання обговорили напрямки скоординованих дій та ухвалили рішення.
Останні новини Чернігівщини
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.