Змінюється формат роботи Центрів обслуговування платників
У зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів України надзвичайної ситуації в Україні, з 26.03.2020 року Центри обслуговування платників та Державні податкові інспекції, в яких не створені ЦОП, будуть приймати платників тільки за попереднім записом (телефон, електронна пошта) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.
Зокрема:
- видачі картки платника податків,
- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків;
- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.
Нагадуємо необхідні контакти:
Головне управління ДПС у Чернігівській області:
електронна пошта ch.official@tax.gov.ua, тел. (0462) 652-397, 652-379.
Чернігівське управління: електронна пошта ch.dpi2522@tax.gov.ua, тел. (0462) 652-800, 652-823, 652-816 (платники Городнянського, Куликівського, Ріпкинського, Чернігівського районів та м.Чернігова).
Менське управління: електронна пошта ch.dpi2512@tax.gov.ua, тел. (04644) 3-14-98, 2-19-59 (платники Коропського, Корюківського, Менського, Новгород-Сіверського, Семенівського, Сосницького, Сновського районів та м. Мена).
Ніжинське управління: електронна пошта ch.dpi2513@tax.gov.ua, тел. (04631) 2-50-29, 3-11-39 (платники Бобровицького, Борзнянського, Козелецького, Ніжинського, Носівського районів та м. Ніжин).
Прилуцьке управління: електронна пошта ch.dpi2516@tax.gov.ua, тел. (04637) 5-38-05, 5-06-56 (платники Бахмацького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького, Срібнянського, Талалаївського районів та м. Прилуки).
Додатково з контактами Головного управління ДПС у Чернігівській області можна ознайомитися на субсайті у рубриці «Контакти» (https://ch.tax.gov.ua/kontakti/).
Сподіваємось на ваше розуміння та бажаємо бути здоровими.
Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression