Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 16:47:08

Ухвалено вирок у справі про пограбування підлітка

27.03.2020   15:45Агенцiя

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 20.03.2020 неповнолітнього обвинуваченого засуджено за відкрите викрадення чужого майна, поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого (ч. 2 ст. 186 КК України).

У ході судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення неповнолітнього у тому, що він 10.10.2019, біля магазину по вул. Козацькій у м. Чернігові, притиснувши до стіни магазину неповнолітнього потерпілого, відкрито заволодів його мобільним телефоном. Коли підліток почав вимагати повернути телефон, обвинувачений штовхнув свою жертву та ще й вдарив у голову. Поки потерпілий лежав на землі та намагався оговтатись від того, що сталось, молодик втік з місця пригоди.

У судовому засіданні грабіжник свою провину визнав, мобільний телефон повернув потерпілому та просив у нього вибачення.

Вироком суду за скоєний злочин йому призначено покарання у виді 120 годин громадських робіт.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини