Поліція повідомила про підозру у заволодінні майже півмільйона гривень бюджетних коштів
Слідчі Головного управління Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області розслідують дії підрядника та посадовця, які підозрюються у заволодінні бюджетними коштами на спорудження лікарні у Талалаївці.
Досудове розслідування встановило, що гроші з бюджету виділялися на будівництво медичного закладу у 2016 та 2017 роках. За проектом, об’єкт складається з дільничної лікарні на 100 ліжок та поліклініки на 200 щоденних відвідувань. Будівництво відбувалося згідно з договором, укладеним між підрядною організацією та профільним управлінням облдержадміністрації.
За даними слідства, до актів приймання будівництва були внесені неправдиві відомості. Обсяги фактично виконаних будівельних робіт виявилися істотно завищеними. Поліція вважає, що керівник підрядної організації у змові з технічним фахівцем профільного підрозділу обласної влади умисно склали документацію таким чином, аби заволодіти бюджетними грошима. Збиток державі оцінюється у понад 450 тисяч гривень.
Слідчий обласної поліції оголосив підряднику та посадовцю про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених низкою статей Кримінального кодексу України:
ч.1 статті 366 (службове підроблення);
ч.4 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах за попередньою змовою групою осіб);
ч.2 статті 358 (підроблення документів).
Максимальна санкція за найтяжчою з них — позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певними видами діяльності ще на 3 роки.
Тривають слідчі дії.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression