Чернігівська центральна районна лікарня просить допомоги
Згідно з обласним планом протиепідемічних заходів, щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, госпіталізація хворих та підозрілих пацієнтів на цю хворобу з Чернігівського району та пункту прикордонного пропуску “Славутич” буде здійснюватись в інфекційне відділення лікарні.
У зв’язку з цим проводяться необхідні підготовчі заходи, які потребують значних фінансових витрат, а саме придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників (костюми, респіратори, маски тощо), лікарських засобів та витратних матеріалів медичного призначення, дезінфікуючих засобів та антисептичних препаратів, дороговартісної медичної апаратури (апарати ШВЛ, пульсоксиметри, кисневі концентратори).
Зважаючи на вищевикладене, адміністрацією КНП „Чернігівська центральна районна лікарня” відкрито рахунок для зарахування благодійних коштів для боротьби з коронавірусною інфекцією, за наступними реквізитами:
Отримувач: Комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська центральна районна лікарня” Чернігівської районної ради Чернігівської області
Розрахунковий рахунок : UA653510050000026007878947483
в АТ”Укрсиббанк”
Код ЄДРПОУ 02006544
Звертаємося до суб’єктів господарювання різних форм власності з проханням надати благодійні кошти для придбання додатково необхідного медичного обладнання, лікарських засобів, виробів медичного призначення та засобів індивідуального захисту працівників, а саме
-кисневих концентраторів у кількості 2 штуки (орієнтовна вартість за одиницю 150,0 тис.грн.);
– апаратів ШВЛ у кількості 2 штуки (орієнтовна вартість за одиницю 360,0 тис.грн.);
– комплектів одягу захисного у кількості 1000 штук (орієнтовна вартість за одиницю 460,00 грн.);
– захисних респіраторів в кількості 1000 штук (орієнтовна вартість за одиницю 250,00 грн.);
– гумових рукавичок нестерильних в кількості 20 000 штук (орієнтовна вартість за одиницю 2,20 грн.);
– безконтактних термометрів в кількості 10 штук (орієнтовна вартість за одиницю 4,5 тис.грн.);
– пульсоксиметрів в кількості 10 штук (орієнтовна вартість за одиницю 2,0 тис.грн.);
– генератори для аварійного енергоживлення 10 Квт в кількості 2 штуки.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.