Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 07:20:59

Екологічна інспекція у Чернігівській області нарахувала збитки за порушення законодавства про охорону атмосферного повітря

20.09.2012   12:11Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області під час проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ “Візард-Софт” (м. Чернігів) виявила порушення ст. ст. 33, 34 Закону України “Про охорону атмосферного повітря” та ст. ст. 68, 69 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”.

Товариством здійснювалися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади.

Керівнику установи пред’явлено претензію про добровільне відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря при викидах без дозволу.

Сума збитків становить 1 073 грн.

http://eco-inspection.cn.ua/php/simpleNews.php?id=9933

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини