Службою зайнятості працевлаштовано майже 4 тисячі громадян
У січні-лютому 2020 року, у порівнянні з відповідним періодом 2019 року, кількість роботодавців, які співпрацювали з Чернігівською обласною службою зайнятості, збільшилась на 6,2% та становила 2,1 тис.
У базі даних обласної служби зайнятості стало більше й вакансій на 7,9%. Загалом протягом звітного періоду їх налічувалося 5,9 тис., 62% з яких укомплектовано службою зайнятості.
Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.
Протягом січня-лютого 2020 року роботою забезпечено 3,8 тис. громадян, з них 61,8% осіб були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.
За направленням служби зайнятості роботу знайшли 1,3 тис. зареєстрованих безробітних. Зокрема, 37 осіб було працевлаштовано завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, 5 – шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.
Крім того, 760 безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, що на 81% більше ніж торік. У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 474 безробітних, що на 8% більше ніж торік.
Станом на 1 березня 2020 року в області налічувалось 11,9 тис. безробітних, а це на 5,5% менше ніж торік. Водночас роботодавці потребували 1,3 тис. працівників. Отож на кожне вільне робоче місце претендувало 9 осіб.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.