Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 11:23:33

Андрій Прокопенко та Ігор Вдовенко перевірили стан забезпечення обласної дитячої лікарні

21.03.2020   11:01Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 20 березня разом із головою обласної ради Ігорем Вдовенком перевірили, як забезпечена обласна дитяча лікарня.

Ситуація така: на сьогодні в інфекційному відділенні лікарні розгорнуто 45 дитячих ліжок. Це індивідуальні (так звані «мельцерівські») бокси, оснащені за всіма правилам епідеміологічного захисту. Палати мають два окремих входи. Окрім інфекційного відділення, такі ж бокси є у приймальному відділенні головного корпусу. Тут також можна розмістити пацієнтів на період обстеження та лікування.

Медзаклад у повній мірі забезпечено засобами захисту – масками, дезінфекторами. Запас медичних препаратів та захисних костюмів у достатній кількості, щоб задовольнити першочергову потребу. У разі необхідності їх кількість буде оперативно поповнюватися.

Наразі є нагальна потреба у закупівлі пересувного рентгенівського апарату для інфекційного відділення, щоб уся діагностика здійснювалася безпосередньо на місці. Орієнтовна вартість 1,7-2,5 мільйона гривень, у залежності від комплектації.

– Світова статистика захворюваності на коронавірус обнадійлива – діти набагато легше переносять хворобу. Проте слід пам’ятати, що краще не лікувати, а запобігти, дотримуючись усіх правил профілактики, – переконаний голова ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

3 вересня: цей день в Україні і світі

3 вересня: цей день в Україні і світі 08:54

ДЕНЬ 1288 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1288 RUSSIAN AGRESSION

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини