Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 07:06:01

Щодо контактних на коронавірус. Офіційно

19.03.2020   14:19Агенцiя

У Чернігівську область з м.Києва приїхали 3 контактні особи, що контактували з хворим з підтвердженим випадком коронавірусної інфекції.

Контактні особи знаходяться у Чернігівському районі, м.Ніжин та м.Чернігів.

Медичними працівниками лікувальної мережі та працівниками ДУ « ЧОЛЦ МОЗУ» проводяться всі необхідні заходи.

Зареєстрований випадок підозри на коронавірусну інфекцію у м.Ніжин. Хвора з підозрою на коронавірусну інфекцію госпіталізована, матеріал направлений в референс-лабораторію для підтвердження діагнозу.

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.