Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 11:47:05

Поліція викрила крадія з дачного товариства

19.03.2020   07:42Агенцiя

Раніше судимий зловмисник «спеціалізувався» на крадіжках ручного інструменту, а також металевих речей, які можна здати на брухт. Поліція вилучила частину викраденого.

По допомогу до поліції звернулися дачники одного з приміських чернігівських товариств і повідомили, що хтось методично обкрадає їх будиночки. Злодій викрадав усе металеве, що можна здати на брухт. Також він не гребував інструментом, який користується попитом на місцевих базарах.

В результаті спільної операції дільничні офіцери та кримінальна поліція вийшли на раніше судимого безхатька, який зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення. Поліцейські затримали підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі.

Наразі поліція перевіряє причетність затриманого до аналогічних злочинів, перш за все - до крадіжок з інших садових товариств. Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

3 вересня: цей день в Україні і світі

3 вересня: цей день в Україні і світі 08:54

ДЕНЬ 1288 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1288 RUSSIAN AGRESSION

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини